אין צל של ספק: כל היתרונות לסוככים לבית או לעסק

לפני שנפרט כאן את מגוון היתרונות להצללה באמצעות סוככים, נבין למה בכלל צריך סוככים לבית או לעסק?

סוככים מעניקים פתרונות הצללה מושלמים לכל תנאי מזג האוויר בכל מקום, הם מספקים הגנה מפני החום הכבד בימי הקיץ במרכז הארץ וגם יכולים למנוע כניסה של גשמים ורוחות קרות כסוככים בירושלים. קיימים מגוון סוגים של סוככים המספקים מענה אישי, ציבורי משתנה בהתאם לצרכים של העסק או בעלי הבתים.

אינטימיות

בנוסף ליכולת הצללה מעולה, סוככים מספקים אינטימיות. למשל סוכך למרפסת כדוגמת סוכך מרקיזה מאפשר ליהנות מאינטימיות ופרטיות מלאה מפני השכנים או מהמרחב הציבורי. לא מעט בעלי דירות ועסקים עושים שימוש ומתקנים במרפסות את סוכך המרקיזה. בזמן שהסוכך פתוח הוא מכסה את השטח גם מלמעלה ומהצדדים ובכך יוצרים חלל אינטימי ומבודד מהסביבה החיצונית.

הצללה

בין היתר סוככים מותקנים מעל מפתחים שונים למשל, מרפסת שמש, חצר, חלון וכו', הם מעניקים הצללה לאזור ובכך הופכים אותו למוצל ונעים לשהייה. קיימים מגוון סוגים של סוככים המספקים הצללה, בין אם מדובר על סוכך למרפסת בעל זרועות או סוככים לחלונות אתם תוכלו להתרווח ולהירגע מהקרירות שהצל מביא אתו.

הפחתה בצריכת החשמל

הסוככים המותקנים יוצרים צל במקומות בהם הם מותקנים ומונעים את חדירת קרני השמש החמות אל המרחב ולפיכך משאירות את האזור קריר ונעים וכפועל יוצא מפחיתות את השימוש באמצעי קירור הצורכים אנרגיה רבה כמו מזגנים. כך הסוככים מאפשרים חסכון בחשמל ובאנרגיה.

תפעול נוח

מגוון שלם של סוככים אינם דורשים מאמץ כלל, כיום קיימות טכנולוגיות המאפשרות ליהנות מיתרונות הסוככים בין אם מדובר בסוכך למרפסת או סוכך זרועות או סוככים לחלונות אופן התפעול שלהם הוא פשוט ונוח. ישנן מערכות הפעלה לסגירה ופתיחה חשמלית או הפעלות ידניות בנוסף קיימות מערכות בעלות חיישנים לסגירה אוטומטית בעת הצורך.

עמידות

הסוככים מיוצרים מפרופיל אלומיניום איכותי וחזק שנמצא עמיד בפני חלודה ופגעי מזג האוויר השונים, ביניהם מים, שמש, אבק ולחות. בנוסף הכיסוי של הסוכך עשוי מבד חזק וצפוף שאינו מאפשר חדירת מי גשמים ועמיד בצורה טובה אל מול פני קרני השמש. כל אלה מעניקים עמידות חומרים גבוהה לאורך שנים רבות ויוצרים חסכון עצום בעלויות תחזוקה.

אסתטיקה

סוככי זרועות ידועים כפתרון אסתטי נפלא להצללה של חצרות, פינות ישיבה, מרפסות, חדרי שמש, חלונות משרדים הפונים לכיוון השמש ועוד. מגוון אפשרויות העיצוב, המראה היוקרתי והמרשים הפכו את הסוככים לטרנד חם ומבוקש בקרב בתים ועזקים רבים שהבינו שניתן להתאים באופן אישי ומקורי את הסוככים לטעמם.

סוככים הנם פתרון אידיאלי עבור רבים, עם זאת חשוב להזמין את הסוכך רק מחברה מקצועית, בעלת ניסיון ואמינה, המציעה פתרונות בהתאמה אישית ללקוחותיה.

גלילה לראש העמוד

שלח פרטים וכבר מתקשרים

דילוג לתוכן