חלונות ודלתות עץ אלומיניום

חלונות ודלתות עץ אלומיניום לנו ב"אדרת" חשוב מאד להציע ללקוחותינו את המוצר האיכותי ביותר הן ברמת היופי והן ברמת עמידות המוצרים, לכן אנו משווקים, מייצרים ומתקינים את חלונות ודלתות העץ-אלומיניום היוקרתיים של חברת סולריום האיטלקית.

חברה זו פיתחה ומייצרת כבר שנים רבות את שילוב האלומיניום והעץ באיכות הטובה ביותר ובכל היישומים הנדרשים. חלונות משולבי אלומיניום ועץ עשויים כך שצד החלון עם העץ הטבעי פונה כלפני פנים הבית ומעניק לבית חמימות ומראה עשיר ויוקרתי, ואילו צד האלומיניום שבחלון פונה כלפי חוץ ומעניק עמידות ושרידות לטווח ארוך.

החשוב מכול, חלונות אלה נותנים ניתוק "תרמי-אקוסטי" ברמה גבוהה ונחשבים חלונות ירוקים מאחר והם גורמים לחיסכון אנרגטי. הבנייה הירוקה חשובה ומקובלת. מוצרים מופלאים ויוקרתיים אלה ניתן לקבל ב"אדרת" במגוון יישומים ובכל מידה: חלונות ודלתות הזזה או הייבה-שיבה (הרם והזז), חלונות ודלתות כנף או דריי קיפ, חלונות פיווט בעלי ציר-מרכזי, חלונות ודלתות הרמוניקה לקבלת מפתח מלא ועוד.

חלונות העץ אלומיניום מאפשרים מרווח גמישות עצום המאפשר יצירת קשתות, פנורמות, שיפועים ובעצם כמעט כל צורה הנדסית נדרשת. ביצוע החלונות נעשה בהתאמה מדויקת לפתח הקיים ומבוצע מחומרי גלם מובחרים של חברת SOLARIUM האיטלקית, כאשר העץ מטופל ומיובש ברמה גבוהה. החלון מגיע ללקוח כאשר העץ כבר צרוב בבייץ או צבע לבחירה ומצופה בסילר ולכה.

טיפול זה נעשה בחדר צבע כמעט סטרילי ובציוד צביעה ולכה מודרני. וזאת להבדיל מצביעה ידנית הנעשית בבית הלקוח המאובק המקובלת בחלונות עץ מסוימים. בעיקר חלונות אמריקאים. לקחנו בחשבון שיתכן ואינכם יודעים בדיוק מה אתם צריכים או טרם החלטתם איזה סגנון של חלון ודלת תרצו להתקין צרו קשר ונתאים לכם את הטוב ביותר.


המוצרים שלנו

Solaribalta

Solaribalta/ כנף וד''ק

Alzasolar

Alzasolar/ הרם-הזז

Solarbilico

Solarbilico-Horizontal חלון פיווט מאוזן

Scorisolar

Scorisolar/ חלון הזזה


Solarco

Solarco/ חלונות קשת

Solaroblo

Solaroblo/ חלון עגול

MultiSolar

MultiSolar/ הרמוניקה

paralelo

paralelo/ נגרר מקביל


Verdana

Verdana/ חל.מיוחדים

INSIDE

INSIDE/ פרופיל מעוגל