פרגולות אלומיניום

כל הסיבות לבחור בפרגולות אלומיניום

חושבים על הצבת פרגולה במרפסת או בגינה ולא יודעים מאיזה חומר הכי נכון לבנות אותה?

לפני שמתחילים, חשוב לזכור כי בכל בחירה שלכם, יש לקחת בחשבון את עמידות החומר בפני מפגעים למיניהם, כיוון שהפרגולה ממוקמת מחוץ לבית וחשופה לאור השמש ולפגעי מזג אויר נוספים, ולכן, אחד הפתרונות הטובים ביותר להצללה הוא פרגולות אלומיניום, ולכן פרגולה אלומיניום בירושלים ונסיבות האקלים הקיצוני מחזיקות לאורך שנים. וישנן עוד סיבות רבות וחשובות. 

האלומיניום הוא חומר בעל יתרונות רבים: עמיד מאוד כמעט בפני כל מפגע, אינו מחליד או מעלה עובש בשל רטיבות, חום השמש לא משפיע עליו כך שתופעות כמו קילופי צבע, קורוזיה, התרחבות של קורות הפרגולה פשוט נמנעות. בנוסף, עמיד בפני מזיקים, חרקים ותולעים. כל זאת לא ניתן לומר על פרגולות מעץ ומברזל לדוגמא, שסובלות תדיר מתופעות קשות אלה ודורשות תחזוקה שוטפת למניעתן.

כאן אנחנו מוצאים יתרון חשוב ומשמעותי, כאשר לעומת חומרים אחרים, ההשקעה בפרגולות אלומיניום מחזירה את עצמה, לעומת חומרים אחרים. פרגולות אלומיניום שומרות על מראה נהדר לאורך שנים. במקום תחזוקה תוכלו לבצע בה שנויים ולהתאים אותה לצרכים שלכם באופן פשוט יחסית.
חיסכון נוסף הוא בעלויות הכבדות הנדרשות עבור העברת החומרים, כגון, העץ וחומרים כבדים אחרים המצריכים ציוד כבד או מנופים להעבירם ליעדם. במקרה של פרגולות האלומיניום, מדובר במשקל קל מאוד, וניתן לשאת אותו ללא חשש. משקלו הקל הוא גם המאפשר את ההרכבה הפשוטה, גם במקומות שנחשבים בעייתיים, כמו על גגות לדוגמא.

פרגולות אלומיניום יכולות להגיע בגימורים שונים. תוכלו לבחור את הצבע והמרקם ולהתאימו לעיצוב הכללי של הגינה או המרפסת. ואם אתם ממש רוצים טקסטורה של עץ,  גם את זה ניתן לעשות, כך שתיהנו מציפוי דמוי עץ עם כל היתרונות של האלומיניום.
סוככים בירושלים תמצאו חיבור לפרגולות בגלל אופי העיר.
חשוב לציין שכיום, בניגוד לסוככים ניתן להקים פרגולה ללא כל צורך בהיתרים או תשלום מיסים. הקמתה של פרגולה בשטח פרטי מתאפשרת בתנאים הבאים: שטח הפרגולה לא יעלה על 50 מ"ר או רבע משטח הקרקע הפנוי ממבנים או מגג, הפרגולה תבנה מחומרים קלים שמשקלם אינו עולה על 50 ק"ג למטר רבוע, הפרגולה תהיה ללא קירות וניתן לכסות את התקרה באופן חלקי בלבד, עם מרחקים שווים בין חלקי התקרה להצללה כאשר סך חלקי ההצללה לא מהווים יותר מ 40% בסך שטח התקרה עצמה, ובנוסף לכל אלה, הודעה לרשויות בצירוף אישור מהנדס, עד 45 יום לאחר הקמתה.

פרגולות

ללא ספק, היתרונות בבחירת פרגולות אלומיניום מחוץ לבית, הן רבות ומגוונות, במיוחד מבחינת העמידות ומבחינת המראה הנהדר שניתן ליצור בהתאם לצרכים שלכם. ואם החלטתם על הקמת הפרגולה, בנו אותה באופן חוקי ועדכנו את הרשויות על הקמתה. תוכלו להתייעץ עם הצוות המקצועי שלנו בכל שאלה, ואנו נשמח להכווין אתכם לפתרון הטוב ביותר והמתאים ביותר לצרכים שלכם.

עדיין מתלבטים איזה סוכך יתאים לכם? נמליץ לכם בטמפרטורה גבוהה לדבר ולהתייעץ עם המומחים שלנו בחברת אדרת אלום שידאגו להעניק לכם שירות חכם, אדיב ומקצועי.

אנו מזמינים אותכם להציץ גם בחלונות אלומיניום המיוחדים שלנו, או ליצור איתנו קשר בטופס וקבלו יעוץ בחינם.

ייעוץ בחינם!
השאירו פרטים וכבר חוזרים אליכם.

גלילה לראש העמוד

שלח פרטים וכבר מתקשרים

דילוג לתוכן