פרגולות

פרגולה

כבר תקופה שאתם מדמיינים איך יכולה להיראות הפינה המוזנחת בחצר או הכניסה לבית שלכם עם תוספת פרגולה מעוצבת. אנחנו יכולים לסייע בהתלבטות, צוות המומחים שלנו ישמחו להתאים במיוחד עבורכם מגוון פרגולות מעוצבות - פרגולה מעץ, פרגולה אלומיניום או פרגולה משולבת, ולהעניק לכם פתרון הצללה שיעלה על על כל הציפיות שלכם, לבית ולעסק.

IMG- -WA - -scaled

חושבים על פרגולה?

השאירו פרטים אנחנו נחזור אליכם עם הצעת מחיר וייעוץ בחינם!

פרגולות

אדרת אלום היא מהחברות המובילות והמקצועיות בישראל בתחום בניית פרגולות, בנוסף אנו מעניקים מגוון רחב של שירותים. תוכלו למצוא אצלנו מבחר סוככים, מרקיזות, סגירות חורף, חלונות ודלתות. מוניטין רב שנים בייצור והתקנות סוככים, לקוחות מכל הסוגים, צוות מקצועי ומיומן המרכיבים את המוצרים בבית הלקוח תוך מתן פתרונות מותאמים אישית לכל בקשה או רעיון, באחריות מלאה שלנו .

 

חושבים על פרגולות מעוצבות?

מזמינים אתכם ליצור קשר אתנו ולפגוש אנשי מקצוע אמינים ואדיבים שישמחו לתת לכם שירות.

גלריית סוככים ופרגולות

גלרית תמונות של פרגולות מתוך עבודות ופרויקטים של חברת אדרת אלום

פרגולות

פרגולה מעץ

אנחנו מציעים מגוון סוגי עצים לבניית פרגולות עץ עמידות, חזקות ומעוצבות המעניקות פתרון הצללה מושלם, בהתאמה אישית לכל לקוח.

פרגולה אלומיניום

ייצור והתקנת פרגולות אלומיניום בעלות עמידות גבוהה מפני נזקי מזג האוויר, שלא דורשות תחזוקה וגם אפשר לעצב אותן כמעט ללא מגבלות

פרגולות

פרגולות משולבות

ייצור והתקנת פרגולות משולבות עשויות עץ ואלומיניום באיכות גבוהה. שילוב העץ עם האלומיניום מאפשר שלל סגנונות בניה ועיצוב וגימור מרשימים. בעיקר מתאימות לבתים פרטיים גדולים. 

תבדקו מגוון עבודות פרגולות מאלומיניום ועץ

רוצים להתרווח בפרגולה מעוצבת משלכם? פנו אלינו