פרגולות אלומיניום בירושלים

האביב בפתח, והימים החמים בהם השמש מלהטת קרבים אלינו בצעדי ענק, אבל אם יש מקום שבו הקיץ הוא מתנה אמיתית, זה ירושלים. לא סתם פרגולות אלומיניום בירושלים הפכו להיות הלהיט האמיתי של השנים האחרונות.

כשהפרגולה כבר מזמן הפכה למלכה המבוקשת ביותר בגינה או במרפסת, היא זו המספקת את מרווח הנשימה, את המקום אליו אנחנו יוצאים כדי לנשום אויר ולהתרווח וכמובן, לארח. וכשזה קורה באויר הנפלא, הצלול כיין, של ירושלים, הקיץ הופך להיות התקופה המושלמת ליהנות מהמבנה הייחודי.

מדוע ייחודי? כיוון שחומר האלומיניום עמיד מאוד כמעט בפני כל מפגע וחום השמש לא משפיע עליו. הוא גם עמיד בפני מזיקים, חרקים ותולעים. פרגולות אלומיניום שומרות על מראה טוב ואיכותי לאורך שנים ארוכות. במקרה של בניית פרגולות האלומיניום בירושלים, מדובר במשקל קל מאוד, וניתן לשאת אותו ללא חשש בעליות ובירידות של העיר. משקלו הקל מאפשר את ההרכבה הפשוטה, גם במקומות שנחשבים בעייתיים.

כיום, בשימוש בפרגולות אלומיניום, מאפשר לחסוך בעלויות ובזמן שהיינו משקיעים כדי להקים ולתחזק פרגולה מעץ, לדוגמא. זאת כיוון שהאלומיניום אינו חומר אורגני ולכן אינו מבקש תחזוקה ותשומת לב מתמדת. למעשה אנחנו מקבלים פתרון הנדסי וארכיטקטואלי, כמו גם קלילות ופשטות בניהול פתרון ההצללה שלנו. הבקשה לצביעה מחדש, או תחזוקה של החומרים כמעט נעלמת. פרגולה מאלומיניום בנויה מחומרים שלמעשה אינם מתכלים, נסדקים, דוהים ואינם מחלידים. כך שבאופן תיאורטי פרגולת אלומיניום נראית כחדשה גם זמן מסוים לאחר רכישתה לראשונה, והתקנתה מחוץ לחלל הבית או המבנה.

פרגולה יכולה לשרת מגוון רחב של מטרות, בהתאם לצרכיהם של בעלי הבית. בעוד שעיצוב הפרגולה מורכב מגג והיעדר קירות, ניתן לבצע שינויים כדי למלא את הצרכים הייחודיים של הלקוח. כך, ניתן לבצע עבודה במסגרתה הפרגולה תתלה בצמוד לבית כשהיא מעוגנת באופן בטוח וחזק לאחד מקירות הבית ללא קורות תומכות המגיעות לרצפה.

בנוסף, לקוחות רבים מבקשים כי הפרגולות יהיו מעוצבות כך שהגג יישאר פתוח, יאפשר לאור השמש לחדור מבעד לקורות ואת זרימת האוויר. הפרגולות הפתוחות ממוקמות בגינה או בגג, כדי לייצר אפקטיביות ואטרקטיביות במקור החיצוני מהבית, שם כולנו מבקשים לנוח ולנשום עם כוס הקפה בבוקר או עם גביע היין, אחרי יום עמוס.

הפרגולות מגיעות במגוון צבעים, כולל דמוי עץ, וטווח המחירים נע מ 700 – 900 ₪ למטר מרובע. אדרת אלום מציעה את ניסיונה המקצועי לבניית פרגולות אלומיניום בירושלים, בכל סגנון שחשקה בו נפשכם. הצוות המיומן של אדרת אלום עומד לרשותכם בכל שאלה וישמח לעמוד לפנייתכם משלב ההתעניינות ועד אחרי גמר ביצוע העבודה.

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.